Author: i***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: fast Shipment would buy again. it feels real
Color: Black
Price: 1 564kr
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Glueless Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Medium Wigs |
| Heat Tolerence | 150 |
| Curl | Straight Hair |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 80% |
| Material Details | Human Hair, High Temperature Fibre |
| Net Weight | 235 g |
| Crown | 57.15 cm |
| Length | 76.2 cm |
| SKU | sb25060614186830903 |
Author: i***a
Date:
Review: fast Shipment would buy again. it feels real
Color: Black
Author: e***e
Date:
Review: It is beautiful and very nice soft hair
Color: Black
Author: l***0
Date:
Review: The hair is ok but it’s not really human hair
Color: Black
Author: p***y
Date:
Review: looks beautiful I'm Happy with this wig
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.